ПОСЛУГИ КАВЕР-ГРУПИ SQUARE UNIVERSE BAND

 

НОВИЙ РІК

Всі ми знаємо - як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш! Для початку, потрібно проводити старий рік, наприклад на корпоративному вечорі або в колі друзів, ну а потім зустрічати новий! І якщо ви хочете незабутньо зустріти його, в цьому вам допоможе гурт SQUARE UNIVERSE! Для Вас ми підготували спеціальну новорічну програму, в якій вас чекають найулюбленіші і популярні новорічні пісні!

ВЕСІЛЛЯ

Музика відіграє важливу роль у будь-якому святі. А на весіллі особливо! Саме тому вам потрібен хороший бенд, який якісно виконує популярні хіти або музику в тому напрямку, який ви любите. Живе виконання завжди створює особливу атмосферу свята. Група Square Universe з особливим трепетом підійде до питання музичного супроводу вашого найважливішого дня! У нашому репертуарі ви знайдете зворушливі композиції для першого танцю пари, а також запальні хіти, під які можна весело відірватися разом з гостями!

КОРПОРАТИВ

Замовити музичний корпоратив перед святом або знаменною датою компанії - це важлива і відповідальна задача! Вечірка повинна бути не тільки дорогою та розкішною, але й веселою і цікавою, щоб присутні були в захваті. Square Universe допоможе вам підняти загальний дух компанії, згуртувати співробітників і зарядити всіх енергією для подальшої продуктивної роботи!

СВЯТО

8 березня, 14 лютого, Всесвітній день рок-н-ролу або просто п’ятниця! Привід не має значення коли душа прагне свята! Square Universe додасть драйву до будь-якого вашого заходу! Веселі запальні хіти, пісні і танці до ранку, романтична атмосфера, розслабляючий лаунж - ми виконаємо будь-яке ваше побажання!

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

День народження - це щасливий час у житті кожного з нас. Це свято веселощів, радості, моря добрих слів, чудових подарунків і щасливих спогадів! А Square Universe допоможе вам зробити цей день ще більш незабутнім! Не важливо яка дата на святковому торті - 1 рік, 18 або 60 років, ми забезпечимо вас хорошим настроєм, веселими танцями і вашими улюбленими піснями!

 

МИ ЗАВЖДИ НА ЗВ'ЯЗКУ

Заповніть форму зворотного зв'язку, щоб отримати безкоштовну консультацію.