ВСЕ ПРО КАВЕР-ГРУПУ SQUARE UNIVERSE BAND

 
 
olga zhm

Ольга Жмуріна

ВОКАЛ

den zhm

Денис Жмурін

ГІТАРА

valera bass

Валерій Мілевський

БАС

mary lityuga

Марія Літюга

КЛАВІШІ

andru varlamov

Андрій Варламов

БАРАБАНИ

Square Universe - це запальний кавер-бенд з Києва, який стане гідною прикрасою вашого свята, весілля, корпоративу, дня народження, а також будь-якого важливого для Вас заходу. Ми не боїмося експериментувати зі стилями і звуком, тому кожна композиція звучить по-своєму унікально і безсумнівно, припаде до смаку музичним гурманам.

Вокалістка Ольга Жмуріна є призером і лауреатом численних українських і зарубіжних конкурсів та проектів, в тому числі фіналісткою проекту «Голос Країни» та солісткою мюзиклу Notre-Dame de Paris в Україні. Ви безумовно запам'ятайте її вражаючий потужний вокал, харизму і драйв! Також до складу входять музиканти-інструменталісти з вражаючим досвідом виступів як в Україні, так і за кордоном.

Наш склад - це професійні музиканти, які неймовірно люблять те, чим займаються і ніколи не зупиняються на досягнутому! Тому наш репертуар постійно розширюється і оновлюється, поповнюючись актуальними музичними новинками і хітами! Кожен меломан зможе знайти щось до смаку - будь то перевірені часом хіти, найгарячіші новинки, запальний рок, що гріє душу блюз і багато іншого!